Uheld 24-02, 10 stk.
Efterlysning 23-02, 1  stk.
Diverse 3 20-02, 16 stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  20-02, 17 stk.
Uheld 19-02, 14 stk.
Diverse 3 15-02, 16 stk.
Dekorationer 15-02, 20 stk.
P Bjarne Andersen, Hanstholm 13-02, 10 stk.
Uheld 13-02, 15 stk.
Postbiler 12-02, 1  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  12-02, 7  stk.
Stænklapper 12-02, 28 stk.
Hanstholm Containertransport 09-02, 12 stk.
P Bjarne Andersen 09-02, 12 stk.
Uheld 08-02, 16 stk.
Uheld 07-02, 27 stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  06-02, 15 stk.
Vebatrans, Holland 02-02, 10 stk.
Jens Amorsen, Kyndby/Skibby 01-02, 29 stk.
Redningsringen, Lemvig 31-01, 1  stk.
Henry Møller, Fjelsø 31-01, 2  stk.
Lars Høgh, Lemvig 31-01, 7  stk.
Diverse 3 30-01, 31 stk.
Søren Kruse, Harboøre 30-01, 1  stk.
Steen Petersen, Allindemagle 30-01, 29 stk.
Dansk Specialtransport 29-01, 2  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  29-01, 12 stk.
Øgenavne  23-01, 1  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  23-01, 8  stk.
Tage Søgaard, Hanstholm 22-01, 3  stk.
Rednings Ringen, Lemvig 21-01, 5  stk.
Merema, Holland 21-01, 6  stk.
Skive Køletransport 21-01, 4  stk.
Torben Rafn 21-01, 1  stk.
P. Bjarne Andersen, Hanstholm 19-01, 15 stk.
Noordster Rederij, Holland 19-01, 4  stk.
Kamstrup Rom, Lemvig 18-01, 2  stk.
Håkull 18-01, 6  stk.
Wetter Transport, Hobro 17-01, 6  stk.
Jan Bos Transport, Holland 17-01, 5  stk.
Diverse 2. 17-01, 2  stk.
Harald Iversen og søn, Thyborøn 17-01, 2  stk.
Nc Christensen og Sønner, Hurup 15-01, 8  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  15-01, 6  stk.
E Steffensen, Viby SJ. A/S 15-01, 1  stk.
Diverse 2. 14-01, 11 stk.
P Bjarne Andersen, Hanstholm 13-01, 18 stk.
Jumbo 13-01, 6  stk.
KV Saft, Vallø 12-01, 7  stk.
Ferrymaster 11-01, 5  stk.
Egon Sørensen, Hanstholm 11-01, 4  stk.
Priess og CO, Glyngøre 10-01, 6  stk.
Hans Søgård, Hanstholm 10-01, 3  stk.
Alfred Pedersen og Sønner 09-01, 5  stk.
Beck Hansen og Studsgaard 09-01, 3  stk.
Niels Pallesen, Skovbrynet 09-01, 1  stk.
Carl Jørgensen, Farendløse 09-01, 1  stk.
Børge Buchvardt, Herlufmagle 09-01, 1  stk.
Anders Nielsen 09-01, 3  stk.
Danexim 09-01, 3  stk.
Th Pedersen og Søn 08-01, 6  stk.
Andreas A Sørensen, Klinkby 07-01, 3  stk.
Diverse 2 04-01, 26 stk.
Hans Åge Olsen, Ørslev 03-01, 2  stk.
Diverse 2. 30-12, 16 stk.
Fiskelogostik 29-12, 5  stk.
Lotos Baltica 23-12, 6  stk.
Diverse 2 20-12, 2  stk.
Modelbiler/Jon Søndergaard 20-12, 13 stk.
Danske fragtmænd 19-12, 1  stk.
Intercargo 19-12, 5  stk.
Diverse 2, 18-12, 32 stk.
Frede Andersen og Søn, Næstved 18-12, 7 stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  18-12, 5  stk.
Thermo Transit 15-12, 17 stk.
Aalborg Vognmandsforretning 15-12, 7  stk.
Torben Rafn 15-12, 3  stk.
Ceusters willy, Belgien 14-12, 2  stk.
Skagerak Fiskeeksport, Hirtshals 13-12, 7  stk.
Bent Bjerg, Lemvig 12-12, 1  stk.
Brogaard, Mejrup 12-12, 5  stk.
Diverse 2, 12-12, 4  stk.
Postbiler 12-12, 15 stk.
Benneweis 12-12, 2  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  11-12, 5  stk.
Diverse 2, 08-12, 51 stk.
Diverse 2, 07-12, 53 stk.
Huma, Springmadrasser 05-12, 8  stk.
Sites 04-12, 9  stk.
Diverse, 1. 04-12, 32 stk.
Hans Juel Jensen, Brylle / Odense 04-12, 61 stk.
Volvo 30-11, 1  stk.
Hans Åge Olsen, Ørslev 28-11, 1  stk.
Anhænger og Trailer 25-11, 3  stk.
Bent Bruun, Veerst 25-11, 4  stk.
Bejstrup Vognmandsforretning 25-11, 6  stk.
Anhænger og Trailer 23-11, 3  stk.
Henning Hansen, Ørslev 21-11, 1  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  21-11, 2  stk.
Korn og Foderstofbiler 14-11, 28 stk
Brandbiler 08-11, 10 stk.
Hestetransport 08-11, 3  stk.
Modelbiler / Jon Søndergaard 08-11, 13 stk.
Frede Andersen 06-11, 1  stk.
Kurt Hansen 06-11, 1  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  06-11, 3  stk.
Modelbiler / Jon Søndergaard 06-11, 29 stk.
Modelbiler / Jon Søndergaard 05-11, 12 stk.
Diverse 1. 05-11, 9 stk.
Anhænger og Trailer 03-11, 29 stk.
Roland Munch 01-11, 4  stk.
Anhænger og Trailer 01-11, 25 stk.
TH. Basse og Søn 31-10, 4  stk.
Søren Klim, Vestervandet 31-10, 3  stk.
Cirkus Trapez 31-10, 11 stk.
Cirkus Mascot 31-10, 4  stk.
Cirkus Dannebrog 31-10, 4  stk.
Vognmænd Sjælland/Loll-F  4  30-10, 5  stk.